Naming Conventions (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Development
os: Райрæзт

en: Categories
os: Категоритæ

en: Weight
os: Уæз

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг

en: Modules
os: Модултæ
