Naming Conventions (8.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Role
pa: ਰੋਲ
