Naming Conventions (8.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Content
ky: Утка

en: Categories
ky: Бөлүктер

en: Category
ky: Бөлүк

en: View
ky: Көөрү

en: Block
ky: Аптара

en: Edit category
ky: Бөлүктү өскертири
