Naming Conventions (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Weight
bn: ভর

en: Category
bn: বিভাগ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Menu
bn: মেনু

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Block
bn: ব্লক

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট
