Naming Conventions (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Top
ku: سەرەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Block
ku: بلۆک

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Role
ku: ڕۆل

en: Edit category
ku: هاوپۆل ده‌ستکاری بکه‌

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
