Naming Conventions (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Weight
mr: मुल्य

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Block
mr: भाग

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट

en: Contact forms
mr: संपर्काचे फॉर्म्स

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
