Naming Conventions (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: Categories
et: Kategooriad

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Top
et: Ülesse

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Modules
et: Moodulid

en: Menu
et: Menüü

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Block
et: Plokk

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Role
et: Roll

en: Classes
et: Klassid

en: Form mode
et: Vormireziim

en: Edit category
et: Muuda kategooriat

en: Text format
et: Tekstivorming

en: References
et: Viited

en: Contact forms
et: Kontaktivormid

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Comment type
et: Kommentaari tüüp

en: View mode
et: Kuvarežiim
