Naming Conventions (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Top
mn: Дээд

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Menu
mn: Цэс

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Block
mn: Хавтан

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Edit category
mn: Ангиллыг өөрчлөх

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
