NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Image
eo: Bildo

en: Url
eo: URL

en: Explanation
eo: Klarigo

en: Optional
eo: Nedeviga
