NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Image
id: Gambar

en: Explanation
id: Penjelasan

en: Optional
id: Pilihan

en: Copyright
id: Hak Cipta
