NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Image
is: Mynd

en: Url
is: Vefslóð

en: Explanation
is: Útskýring

en: API Key
is: API Lykill

en: Optional
is: Valkvætt

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis
