NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Image
oc: Imatge

en: Url
oc: URL

en: Explanation
oc: Explicacion

en: Optional
oc: Facultatiu
