NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Image
tr: Resim

en: Explanation
tr: Açıklama

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Media type
tr: Medya tipi
