NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Image
es: Imagen

en: Url
es: URL

en: Explanation
es: Explicación

en: API Key
es: Clave API

en: Random image
es: Imagen aleatoria

en: Optional
es: Opcional

en: Video
es: Vídeo

en: Media type
es: Tipos multimedia
