NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Image
ro: Imagine

en: Url
ro: URL

en: Explanation
ro: Explicaţie

en: API Key
ro: Cheie API

en: Random image
ro: Imagine aleatorie

en: Optional
ro: Opţional

en: Learn more
ro: Află mai multe

en: Media type
ro: Tip media
