NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Image
vi: Ảnh

en: Explanation
vi: Lời giải nghĩa

en: Random image
vi: Ảnh ngẫu nhiên

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Copyright
vi: Bản quyền
