NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Image
be: Малюнак

en: Explanation
be: Тлумачэнне

en: API Key
be: Ключ API

en: Random image
be: Раптоўны малюнак

en: Optional
be: Неабавязковы
