NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Image
pl: Obraz

en: Url
pl: URL

en: Explanation
pl: Objaśnienie

en: API Key
pl: Klucz API

en: Random image
pl: Losowe zdjęcie

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Video
pl: Wideo

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Media type
pl: Typ mediów
