NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Image
sk: Obrázok

en: Explanation
sk: Vysvetlenie

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Random image
sk: Náhodný obrázok

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Learn more
sk: Zistiť viac
