NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Image
uk: Зображення

en: Explanation
uk: Пояснення

en: Random image
uk: Випадкове зображення

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Video
uk: Відео

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Learn more
uk: Дізнатися більше

en: Media type
uk: Тип носія

en: Next &raquo;
uk: Вперед »
