NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Image
cy: Delwedd

en: Explanation
cy: Eglurhad

en: Random image
cy: Delwedd ar hap

en: Optional
cy: Dewisol
