NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Image
el: Εικόνα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Explanation
el: Επεξήγηση

en: Random image
el: Τυχαία εικόνα

en: Optional
el: Προαιρετικό
