NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
