NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.5) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Url
fr: URL

en: Explanation
fr: Explication

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Random image
fr: Image aléatoire

en: Optional
fr: Facultatif

en: Video
fr: Vidéo

en: Learn more
fr: En savoir plus

en: Media type
fr: Type de média
