NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Image
it: Immagine

en: Explanation
it: Descrizione

en: Optional
it: Opzionale

en: Learn more
it: Approfondisci
