NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.5) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Image
ja: 画像

en: Url
ja: URL

en: Explanation
ja: 説明

en: Optional
ja: 任意

en: Video
ja: ビデオ

en: Copyright
ja: 著作権

en: Media type
ja: メディアタイプ
