NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Image
lv: Attēls

en: Explanation
lv: Paskaidrojums

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Copyright
lv: Autortiesības
