NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Image
et: Pilt

en: Explanation
et: Selgitus

en: Random image
et: Juhuslik pilt

en: Optional
et: Valikuline

en: Media type
et: Meedia tüüp
