NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.6) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Image
eu: Irudia

en: Url
eu: URLa

en: Explanation
eu: Azalpena

en: Random image
eu: Ausazko irudia

en: Optional
eu: Aukerazkoa
