NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.6) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Image
hu: Kép

en: Url
hu: Webcím

en: Explanation
hu: Magyarázat

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Random image
hu: Véletlenszerű kép

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Video
hu: Videó

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Learn more
hu: További információk

en: Media type
hu: Médiatípus
