NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Image
fa: تصویر

en: Optional
fa: اختیاری

en: Video
fa: ویدیو

en: Media type
fa: نوع رسانه
