Nature Trail (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Logo
am: አርማ

en: Header
am: ራስጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Syndicate
am: ቦድን
