Nature Trail (1.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Syndicate
bo: མཉམ་བཟོ

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
