Nature Trail (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Header
cy: Pennawd

en: Custom
cy: Addasu

en: Syndicate
cy: Cynghrair
