Nature Trail (1.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Read more
es: Leer más

en: Header
es: Encabezado

en: Custom
es: Personalizado

en: Syndicate
es: Sindicar

en: mobile
es: móvil

en: wide
es: amplio

en: Sidebar first
es: Primera barra lateral

en: Highlighted
es: Destacado

en: Sidebar second
es: Segunda barra lateral

en: narrow
es: estrecho
