Nature Trail (1.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Read more
hu: Tovább

en: Logo
hu: Logó

en: Header
hu: Fejléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Syndicate
hu: Tartalommegosztás

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Footer block
hu: Lábléc blokk

en: mobile
hu: mobil

en: wide
hu: széles

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: narrow
hu: keskeny
