Nature Trail (1.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Syndicate
vi: Lấy tin RSS

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
