Nature Trail (1.0.3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Read more
ast: Lleer más

en: Header
ast: Encabezáu

en: Custom
ast: Personalizáu
