Nature Trail (1.0.3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: mobile
hi: चलनशील

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा
