Nature Trail (1.0.3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Read more
sv: Läs mer

en: Logo
sv: Logotyp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Custom
sv: Anpassad

en: mobile
sv: mobil

en: wide
sv: bred

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Twitter URL
sv: URL för Twitter

en: Instagram URL
sv: URL för Instagram

en: narrow
sv: smal
