Nature Trail (1.0.4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Custom
id: Tersuai

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: mobile
id: mobil

en: wide
id: lebar

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua
