Nature Trail (1.0.4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
