Nature Trail (1.0.4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Logo
fa: آرم

en: Header
fa: سربرگ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
