Nature Trail (1.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Header
it: Intestazione

en: Custom
it: Personalizzato

en: Syndicate
it: Scambia informazioni

en: wide
it: largo

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale

en: narrow
it: stretto
