Nature Trail (1.0.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Logo
ro: Siglă

en: Header
ro: Cap

en: Custom
ro: Personalizat

en: Syndicate
ro: Fluxuri Distribuție

en: mobile
ro: mobil

en: wide
ro: larg

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: narrow
ro: îngust
