Navigation (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Administration
af: Administrasie

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: Back
af: Terug

en: Help
af: Hulp

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Create
af: Skep

en: Footer
af: Onderskrif

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: Navigation
af: Navigasie

en: Log out
af: Teken uit

en: Shortcuts
af: Kortpaaie

en: Blocks
af: Blokke

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: My Account
af: My Rekening
