Navigation (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Administration
ast: Alministración

en: Weight
ast: Pesu

en: Category
ast: Categoría

en: Help
ast: Aida

en: Region
ast: Rexón

en: Menu
ast: Menú

en: User
ast: Usuariu

en: Configure
ast: Configurar

en: Files
ast: Ficheros

en: Create
ast: Crear

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Filter
ast: Filtru

en: Navigation
ast: Navegación

en: Log out
ast: Desconeutar
