Navigation (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (44 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Administration
be: Кіраванне

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: Back
be: Назад

en: Help
be: Дапамога

en: Region
be: Рэгіён

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: Files
be: Файлы

en: Create
be: Стварыць

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Media
be: Мультымедыя

en: Display title
be: Паказаць загаловак

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Log out
be: Выйсці

en: Extend
be: Пашырыць

en: Shortcuts
be: Хуткія спасылкі

en: Blocks
be: Блокі

en: Menus
be: Меню

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль

en: About
be: Аб

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак

en: Collapse
be: Згарнуць

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Navigation Settings
be: Наладкі Навігацыі

en: Admin info
be: Інфармацыя адміністратара

en: Context assignments
be: Прызначэнне кантэксту

en: Broken/Missing
be: Адсутнічае/Зломанае

en: The "%plugin_id" was not found
be: "%plugin_id" не знойдзена
