Navigation (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (22 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་
