Navigation (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (51 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Weight
el: Βάρος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Back
el: Πίσω

en: Help
el: Βοήθεια

en: Region
el: Περιοχή

en: Menu
el: Μενού

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Files
el: Αρχεία

en: Create
el: Δημιουργία

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Media
el: Μέσα

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Provider
el: Πάροχος

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Extend
el: Επεκτάσεις

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Shortcuts
el: Συντομεύσεις

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Menus
el: Μενού

en: Edit profile
el: Επεξεργασία προφίλ

en: About
el: Περί

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: Restricted to certain pages
el: Περιορίζεται σε ορισμένες σελίδες

en: Collapse
el: Σύμπτυξη

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: View profile
el: Προβολή προφίλ

en: Edit user account
el: Επεξεργασία λογαριασμού χρήστη

en: Admin info
el: Πληροφορίες διαχειριστή

en: Visibility Conditions
el: Συνθήκες Ορατότητας

en: Visibility Condition
el: Συνθήκη Ορατότητας

en: Context assignments
el: Αναθέσεις πλαίσιου

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Menu levels
el: Επίπεδα μενού

en: Broken/Missing
el: Χαλασμένο/Λείπει

en: @label (disabled)
el: @label (απενεργοποιημένο)

en: The "%plugin_id" was not found
el: Το "%plugin_id" δεν βρέθηκε
